Hejo Hej Kochani!
Na dobry początek chciałabym |Was ostrzec przed zakupem beznadziejnych hybryd. Mowa tu o lakierach hybrydowych firmy ArtLak, które miałam przyjemność, a raczej nieprzyjemność zamówić przez stronę Allegro. Chciałam zacząć robić hybrydy w domu, ponieważ uwielbiam mieć zadbane paznokcie, ale zwykły lakier długo schnie i odchodzi po paru dniach. Dlatego znalazłam zachęcająca ofertę zestawu kilkunastu lakierów, lampy oraz przyborów potrzebnych do zrobienia paznokci za przystępną cenę. Stwierdziłam, że spróbuje ale przejechałam się na tym i to ostro.
Jedyne plusy z zamówienia to:
- lampa, której nie posiadałam,
-duży wybór kolorów,
-dodatki takie jak pilniczki
Zachowałam również lakiery brokatowe, ponieważ do drobnych zdobień na innych hybrydach nadają się.
Reszta, czyli lakiery, to co w sumie jest jedna z najważniejszych rzeczy to totalna porażka.
Dostałam paczkę, w której lakiery były nie oznakowane co jest jednoznaczne, że były wcześniej otwierane, wszystkie rozlały się po całej paczce i wymieszały ze sobą. Po zrobieniu paznokci trzymały się może dwa dni po czym odchodziły same. Na dodatek nie dało ich się zmyć dołączonym acetonem.
Nigdy nie stawiajcie na tanie rozwiązanie. Lepiej wydać więcej ale mieć lepszą jakość i higieniczne opakowanie.
Moja ocenia to 3/10. Nie polecam.
Niestety wyrzuciłam już wszystkie lakiery dlatego wspomogę się zdjęciami z internetu.
