Hejo Hej Kochani!
Przyszedł czas na przedstawienie Wam drugiej serii książek, o których
wspominałam w ostatnim poście.
,,Wodospady cienia po zmroku" to trylogia opowiadająca historię Delii,
wampirzycy z niezłym charakterkiem. Nastolatka ma złe kontakty z rodzicami,
szczególnie z ojcem, dla którego przed przemianą była najważniejsza. Z
niechęcią wraca do domu i cierpi podczas pobytu w nim. Dziewczyna nie ufa
nikomu oprócz swoich przyjaciółek. Jednak w jej życiu jest miejsce dla jednego
chłopaka. Początkowo jest gotowa oddać serce pewnemu zmiennokształtnemu, ten
jednak nie wykorzystuje tej szansy do końca. Okazuje sie, że Della może stać
się silniejsza i sprawniejsza jednak musi związać się z chłopakiem, którego nie
lubi. Ich drogi krzyżują się dopiero po czasie burzliwych sytuacji. Della,
podobnie jak Kylie musi przygotować rodzinę na wieść o tym, że nie jest ty za
kogo ją uważają.
Przewrotna i trzymająca w napięciu seria trzech książek jest idealna na
wakacje. Czyta się bardzo szybko. Z zapartym tchem pożera rozdział za rozdziałem.
Z całego serca polecam wszystkim fanom wampirów i książek fantasy, a także
zakochanym w ,,Wodospadach cienia"
Moja ocenia to 10/10. Podobnie jak w przypadku historii Kylie nie mam się do
czego przyczepić oraz książki lądują na podium razem z pierwszą serią.
piątek, 12 sierpnia 2016
czwartek, 4 sierpnia 2016
C.C.Hunter ,,Wodospady cienia"
Hejo Hej Kochani!
Chciałabym Wam przedstawić serie najlepszych książek jakie w życiu czytałam. Pewnie wiele z Was kojarzy książki wydawnictwa Feria Young, pt. ,,Wodospady cienia" oraz ,,Wodospady cienia po zmroku" i zapewne wiele z Was sięgnęło po nie, ale dla nie wtajemniczonych postaram się przybliżyć historie.
Pierwsza seria opowiada o życiu nastoletniej Kylie Gallen. Rodzice dziewczyny wysyłają ją na obóz, który ona określa miejscem dla dziwolągów. W autobusie spotyka przeróżne osoby, trochę dziwne. Jednak jej uwagę przyciąga jeden chłopak, z którym zaprzyjaźnia się i przeżywa wiele wciągających przygód w dalszym ciągu serii. Kylie wie, że dzieje się z nią coś dziwnego i okazuje się, że nie jest w 100% człowiekiem co wstrząsa jej światem. Jednak dzięki pomocy dwóch poznanych przyjaciółek, Delli i Mirandzie oraz wsparciu w odkrywaniu tajemnic o sobie opiekunki obozu - Holiday - Kylie dowiaduje się kim jest i odnajduje swoją rodzinę. Nie brakuje także wątku miłosnego. Kylie poznaje Lucasa, do którego nie jest od początku przekonana, ale z czasem zakochuje się i przeżywa wielką miłość.
Mnóstwo trzymających w napięciu przygód, przewrotne losy bohaterki i jej przyjaciół oraz niezwykła historia miłosna opisana w szczegółach sprawia, że książki czyta się z zapartym tchem i niemal połyka jedną za drugą. Język wprost idealny dla młodego pokolenia, prosty i przyjemny co dodaje kolejny plus tym książką.
Z czystym sercem mogę polecić tę serię książek każdej dziewczynie, nawet nie lubiącej wilkołaków, czarownic czy wampirów. Już po pierwszych rozdziałach na pewno się przekona do niej i z chęcią będzie chciała czytać dalej.
Moja ocena to 10/10.
Nie mam nic do zarzucenia. Osobiście jest to mój faworyt.
Autorskie zdjęcie.
Chciałabym Wam przedstawić serie najlepszych książek jakie w życiu czytałam. Pewnie wiele z Was kojarzy książki wydawnictwa Feria Young, pt. ,,Wodospady cienia" oraz ,,Wodospady cienia po zmroku" i zapewne wiele z Was sięgnęło po nie, ale dla nie wtajemniczonych postaram się przybliżyć historie.
Pierwsza seria opowiada o życiu nastoletniej Kylie Gallen. Rodzice dziewczyny wysyłają ją na obóz, który ona określa miejscem dla dziwolągów. W autobusie spotyka przeróżne osoby, trochę dziwne. Jednak jej uwagę przyciąga jeden chłopak, z którym zaprzyjaźnia się i przeżywa wiele wciągających przygód w dalszym ciągu serii. Kylie wie, że dzieje się z nią coś dziwnego i okazuje się, że nie jest w 100% człowiekiem co wstrząsa jej światem. Jednak dzięki pomocy dwóch poznanych przyjaciółek, Delli i Mirandzie oraz wsparciu w odkrywaniu tajemnic o sobie opiekunki obozu - Holiday - Kylie dowiaduje się kim jest i odnajduje swoją rodzinę. Nie brakuje także wątku miłosnego. Kylie poznaje Lucasa, do którego nie jest od początku przekonana, ale z czasem zakochuje się i przeżywa wielką miłość.
Mnóstwo trzymających w napięciu przygód, przewrotne losy bohaterki i jej przyjaciół oraz niezwykła historia miłosna opisana w szczegółach sprawia, że książki czyta się z zapartym tchem i niemal połyka jedną za drugą. Język wprost idealny dla młodego pokolenia, prosty i przyjemny co dodaje kolejny plus tym książką.
Z czystym sercem mogę polecić tę serię książek każdej dziewczynie, nawet nie lubiącej wilkołaków, czarownic czy wampirów. Już po pierwszych rozdziałach na pewno się przekona do niej i z chęcią będzie chciała czytać dalej.
Moja ocena to 10/10.
Nie mam nic do zarzucenia. Osobiście jest to mój faworyt.
Autorskie zdjęcie.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

