Cześć!
To ja, Justyna, mam 16 lat. Aktualnie uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski oraz zajęcia artystyczne. Po szkole możesz mnie spotkać na sesjach zdjęciowych, z których relacje możesz obejrzeć na moim drugim blogu, do którego adnotację znajdziesz w pasku u góry, lub z książką w ręku, o których postów nie zabraknie tutaj, a także ze szkicownikiem i ołówkiem, gdzie pozwalam ponieść się wyobraźni i przelewam buszujące we mnie emocje na papier. Dla otoczenia jestem znana jako blondynka o brązowych oczach w okularach i z wiecznym uśmiechem goszczącym na twarzy. Jestem optymistką i w każdej sytuacji staram się znaleźć dobre strony. Lubię pomagać i zarażać innych pozytywnym podejściem do życia.
To ja, Justyna, mam 16 lat. Aktualnie uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski oraz zajęcia artystyczne. Po szkole możesz mnie spotkać na sesjach zdjęciowych, z których relacje możesz obejrzeć na moim drugim blogu, do którego adnotację znajdziesz w pasku u góry, lub z książką w ręku, o których postów nie zabraknie tutaj, a także ze szkicownikiem i ołówkiem, gdzie pozwalam ponieść się wyobraźni i przelewam buszujące we mnie emocje na papier. Dla otoczenia jestem znana jako blondynka o brązowych oczach w okularach i z wiecznym uśmiechem goszczącym na twarzy. Jestem optymistką i w każdej sytuacji staram się znaleźć dobre strony. Lubię pomagać i zarażać innych pozytywnym podejściem do życia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz