Hejo Hej Kochani!
Przyszedł czas na przedstawienie Wam drugiej serii książek, o których
wspominałam w ostatnim poście.
,,Wodospady cienia po zmroku" to trylogia opowiadająca historię Delii,
wampirzycy z niezłym charakterkiem. Nastolatka ma złe kontakty z rodzicami,
szczególnie z ojcem, dla którego przed przemianą była najważniejsza. Z
niechęcią wraca do domu i cierpi podczas pobytu w nim. Dziewczyna nie ufa
nikomu oprócz swoich przyjaciółek. Jednak w jej życiu jest miejsce dla jednego
chłopaka. Początkowo jest gotowa oddać serce pewnemu zmiennokształtnemu, ten
jednak nie wykorzystuje tej szansy do końca. Okazuje sie, że Della może stać
się silniejsza i sprawniejsza jednak musi związać się z chłopakiem, którego nie
lubi. Ich drogi krzyżują się dopiero po czasie burzliwych sytuacji. Della,
podobnie jak Kylie musi przygotować rodzinę na wieść o tym, że nie jest ty za
kogo ją uważają.
Przewrotna i trzymająca w napięciu seria trzech książek jest idealna na
wakacje. Czyta się bardzo szybko. Z zapartym tchem pożera rozdział za rozdziałem.
Z całego serca polecam wszystkim fanom wampirów i książek fantasy, a także
zakochanym w ,,Wodospadach cienia"
Moja ocenia to 10/10. Podobnie jak w przypadku historii Kylie nie mam się do
czego przyczepić oraz książki lądują na podium razem z pierwszą serią.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz