piątek, 12 sierpnia 2016

C.C.Hunter ,,Wodospady cienia po zmroku"

Hejo Hej Kochani!
Przyszedł czas na przedstawienie Wam drugiej serii książek, o których wspominałam w ostatnim poście.

,,Wodospady cienia po zmroku" to trylogia opowiadająca historię Delii, wampirzycy z niezłym charakterkiem. Nastolatka ma złe kontakty z rodzicami, szczególnie z ojcem, dla którego przed przemianą była najważniejsza. Z niechęcią wraca do domu i cierpi podczas pobytu w nim. Dziewczyna nie ufa nikomu oprócz swoich przyjaciółek. Jednak w jej życiu jest miejsce dla jednego chłopaka. Początkowo jest gotowa oddać serce pewnemu zmiennokształtnemu, ten jednak nie wykorzystuje tej szansy do końca. Okazuje sie, że Della może stać się silniejsza i sprawniejsza jednak musi związać się z chłopakiem, którego nie lubi. Ich drogi krzyżują się dopiero po czasie burzliwych sytuacji. Della, podobnie jak Kylie musi przygotować rodzinę na wieść o tym, że nie jest ty za kogo ją uważają.

Przewrotna i trzymająca w napięciu seria trzech książek jest idealna na wakacje. Czyta się bardzo szybko. Z zapartym tchem pożera rozdział za rozdziałem. Z całego serca polecam wszystkim fanom wampirów i książek fantasy, a także zakochanym w ,,Wodospadach cienia"

Moja ocenia to 10/10. Podobnie jak w przypadku historii Kylie nie mam się do czego przyczepić oraz książki lądują na podium razem z pierwszą serią.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz